Sign in to follow this  
Aven

HogaN

Recommended Posts

Ukoliko imate žalbu na rad našeg admina HogaN,to možete prijaviti ovdje.

Također bih vas molio da poštujete pravila foruma kao i sljedeća

• Zabranjeno je bilo kakvo vrijeđanje u žalbi,ista će se odbit.
  • Zabranjeno je postanje gluposti
  • Žalba bez dokaza se odbija
  • U dokaze se ne ubraja chatlog ili prijatelj          

Vaše ime na serveru:
Razlog žalbe:
Dokaz(slika/video):
Nešto za dodati:

Vaše ime na serveru: Miljan Bond
Razlog žalbe: Lose prihvacenje i tumacenje zalbe
Dokaz(slika/video): 

Nešto za dodati: Da pocnemo likovi su pljackali banku vidi se u chatu, po RPG nickovi su crveni kao paprike i normalno da smo ih pobili to sto su oni napisali ovo u chatu to nije nikakav dokaz vec samo da bi smestili zalbu u ZALBI SE NE VIDI DA NISU IMALI WL NITI DA SU IMALI A TO JE NJIHOV PROBLEM NE MOJ ONI ZALE. 

4 minutes ago, Miljan said:

Vaše ime na serveru: Miljan Bond
Razlog žalbe: Lose prihvacenje i tumacenje zalbe
Dokaz(slika/video): 

Nešto za dodati: Da pocnemo likovi su pljackali banku vidi se u chatu, po RPG nickovi su crveni kao paprike i normalno da smo ih pobili to sto su oni napisali ovo u chatu to nije nikakav dokaz vec samo da bi smestili zalbu u ZALBI SE NE VIDI DA NISU IMALI WL NITI DA SU IMALI A TO JE NJIHOV PROBLEM NE MOJ ONI ZALE. 

1. Igrač je ubijen na bribe pointu,što znači da je skinuo WL 

2. Ukoliko su "nikovi bili crveni kao paprike", daj neki dokaz da bar imas argumente protiv mene

3. Zalba ce ti biti odbijena bez dokaza 🙂

EDIT: Bez daljnjeg spama,neka nadlezni odluci

Edited by HogaN

Zelim da dodam na ovo da ja James_Kenny nisam nikako ni imao wl sto se vidi u chatu gdje me Tenk pita da li imam wl i ja odgovaram ne. Ok sto si izdmo tenka koji takoder nije imao wl jer ga skinuo, ali si izdmo mene koji cak wl nisam imao wl i nisam ga ni skidao. 

• Thanks 1

Vaše ime na serveru: Avdulj Loka to znaju svi
Razlog žalbe: Bahacenje nad clanovima GSF-a
Dokaz(slika/video): Da
Nešto za dodati: Mi smo prvi zauzeli banku a onda su Lucifer, Gara i ostala kompanija i poceli da nas DMaju u banci (ne znam koja je organizacija u pitanju). Posto HogaNa nije bilo da reaguje ja i jos jedan clan smo hteli da udjemo i da ubijemo cuvara kako ni oni ne bi pljackali, jer gde bi onda bila realnost?? Jel DM zabranjen ili dozvoljen? Ahmed i ja smo usli u banku i oni su nas opet ubili tako da su dobili kaznu za DM, ali verovatno su brzo oslobedjeni od strane gorepomenutog admina. To bi jos i bilo ok da se svi In Game clanovi GSF-a nisu nasli u Jailu za NONRP od opet gorepomenutog admina. Pored svega toga on nas speca i provocira svojim nepotrebnim komentarima gde mu ja kazem da je "kurac od admina" sto nisam nista pogresio i on nas onda sve jos i Mutuje. Ako vas zanima zasto smo se vratili u banku da ubijemo cuvara obrazlozicu i to: Vratili smo se zato sto smo juce isto ovako spremali pljacku i Gara nam se prisunja i ubije cuvara i ako nije imao ekipu za pljacku vazno je da je nama sjebao pljacku. Denis je bio prisutan i video sta se deislo, vrv je i preneo "nazovi" adminu i ja pisem na /report oce li da bude neka kazna za Garu na sta dobijam odgovor "Bice ne brini se ;)" Sve je ostalo samo na tom odgovoru, kazne nije bilo. Vi najbolje znate sta cete sa ovakvim adminom ali ja licno smatram da ovo nije ispravan postupak....po meni ako vec hoce da petlja muda onda neka ih petlja od samog starta, a ne da dodje na pola necega i kazni ono sto je video, smatram da ovakvo izivljavanje niko ne zasluzuje.

Screenshot (296).png

Screenshot (297).png

Screenshot (299).png

Screenshot (300).png

Screenshot (301).png

Screenshot (302).png

Eh poštovani GSF,ako ste zauzeli banku niste trebali da ju napuštate.

Drugo uletjeli ste svi u banku da ubijate SB kako bi im uništili rob.

Mute ste dobijali za vredjanje i ti i tvoji "GSF-ovci".

Emir i Lucifer su oslobodjeni jer ste prije ovog opet ulazili u banku pokusavajuci unistiti rob sto si i sam priznao:

5 minutes ago, Avdulj Loka said:

Ako vas zanima zasto smo se vratili u banku da ubijemo cuvara obrazlozicu i to: Vratili smo se zato sto smo juce isto ovako spremali pljacku i Gara nam se prisunja i ubije cuvara i ako nije imao ekipu za pljacku vazno je da je nama sjebao pljacku.

Dokazi: https://streamable.com/7m0o17

https://prnt.sc/u53p90

https://prnt.sc/u53pl5

https://prnt.sc/u53q3z

• Upvote 1

11 minutes ago, HogaN said:

Eh poštovani GSF,ako ste zauzeli banku niste trebali da ju napuštate.

Drugo uletjeli ste svi u banku da ubijate SB kako bi im uništili rob.

Mute ste dobijali za vredjanje i ti i tvoji "GSF-ovci".

Emir i Lucifer su oslobodjeni jer ste prije ovog opet ulazili u banku pokusavajuci unistiti rob sto si i sam priznao:

Dokazi: https://streamable.com/7m0o17

https://prnt.sc/u53p90

https://prnt.sc/u53pl5

https://prnt.sc/u53q3z

Vidi se da nemas pojma o ovome sto si okacio ali ne krivim te, nisi za ovo i mani se toga. Dosao si 2 minuta kasnije pa nisi video da mi jesmo prvi zauzeli banku i da je SB kasnije usao i izdmao nas. To sto si ti okacio to je nakon naseg vracanja da im sjebemo rob sto i priznajem. Zasto da im ne sjebem rob ako su oni nama sjebali i prosli nekaznjeno? Gde si tad bio HogaNe, jesi vozao NRG po gradu ili si obavljao posao admina u tom trenutku. Ponavljam, kasno si dosao i kasno poceo da snimas. I zamolio bih da se ovaj moj odgovor ne brise, jer ispada da je on jos i u pravu. Nisi ti ovo lepo razumeo ili su te SBovci zesce slagali. Mi smo prvi bili u banci sto znaci da je nas rob. Ali  na 3 minuta od pljacke oni su nas izdamali pa se mi vratili. Kontas?

Edit: Odgovaram na komentar ispod.

Prvi smo zauzeli banku? Da li je to Carlos lepo video? Ako smo prvi zauzeli banku sto bi oni upadali? Zar to nije DM? Ti si ovaj prvi deo zanemario a uzeo u obzir samo ovaj drugi

Edited by Avdulj Loka
  • Sad 1

Za to jer su vam dan prije uništili rob @Gara je dobio jail od 220 minuta,što može i sam priznati a mogu ti i ja dati dokaz: https://prnt.sc/u53wh2 .

A što se tiče ovog roba,bio je @Carlos Hossain tu,tako da nemam potrebe da se raspravljam,prekršili ste pravila,dobili ste jail i to je to.

Bez daljenjeg spama,neka odluči nadležni.

• Upvote 1

Ja kao admin nisam video ni jedan /report zauzeli smo banku specajte ili nesto slicno, cd je 180min sta admin treba da dezura 3 sata ispred? Ako ste dosli napisete i docixe admin i gledace, ja kad sam dosao bio sam sa SBom u banci nisam ni znao da se osta desilo, i momci zu napisali /report da su u banci i hogan je dosao i pratio i kaznio vas s razlogom, toliko od mene

• Upvote 2

Just now, Carlos Hossain said:

Ja kao admin nisam video ni jedan /report zauzeli smo banku specajte ili nesto slicno, cd je 180min sta admin treba da dezura 3 sata ispred? Ako ste dosli napisete i docixe admin i gledace, ja kad sam dosao bio sam sa SBom u banci nisam ni znao da se osta desilo, i momci zu napisali /report da su u banci i hogan je dosao i pratio i kaznio vas s razlogom, toliko od mene

To sto vi niste bili tu to nije moj problem. Hocu da kazem da se stvari ne mogu uzeti tek tako, zdravo za gotovo. Napisao je jedan lik na report da se GSF mesa i vi na osnovu toga doneli odluku i podelili zestoke kazne? 😂 Opasno su vas sjebali SBovci, ali nisu oni krivi...

• Like 1

Vaše ime na serveru: Ahmed_Ajradini
Razlog žalbe: mi iz gsf smo prvi otisli u banku da opljackamo zatim su dosli (SB) i porokli su nas u banci zatim mi iz osvete u banci i njih nekolko somo porokali. 

Oni su ne kaznjeno za mesanje u pljacku i dm a nas iz gsf HotaN nas stavi u arei
Dokaz(slika/video):

received_355558035836368.png

• Thanks 1

Kad plačkate javite da se speca i ovog neće biti...oni kad su krenuli bio je /report i mislim da nemate pravo na ovu žalbu bio sam online i promatrao i zaslužili ste veće kazne zbog psovanja i vrijedzanja...

• Like 1

Just now, Vito_Corleone said:

Kad plačkate javite da se speca i ovog neće biti...oni kad su krenuli bio je /report i mislim da nemate pravo na ovu žalbu bio sam online i promatrao i zaslužili ste veće kazne zbog psovanja i vrijedzanja...

Ma ti decko veze s mozgom nemas. Tvoj komentar je ovde suvisan. Ako imas nesto konkretno da objavis onda izvoli u suprotnom obrisite i njegov a i ovaj moj komentar. Ti si nadlezni da odredjujes da li mi imamo pravo na zalbu ili ne? Nije ti ovo trebalo uopste

1 minute ago, Vito_Corleone said:

Nisam psovo kad lazes lazi do kraja a ne vako

Ja za tebe nisam dečko jer sam vjv 10-15god stariji od tebe. Što se tiče moje pozicije ona je uvijek adminima na raspolaganje. A vaše bahato ponašanje gospodo je vrlo ne odraslo. Kao prvo ovo je igra namjenjena za zabavu i uživanje i nemaš pravo nekom pričat dal' ima veze s mozgom pisat na chat u ig kurac od admina i ostalo...bila su 3 ili 4 helpera na serveru i dva game admina i svi smo svjedoci svega ovog šta se desilo i HogaN je def nedužan samo je odradio profesionalno posao.

• Like 1
  • Haha 1

Ako nema više nikakvih dokaza sačekajte odgovor nadležnog.

• Like 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Kakva je ovo zalba? Sve na nivou rekla kazala. Gara je za to sto ti pricas dobio kaznu,a i vi ste za vase,tako da nemam ovde sta vise da tumacim.ODBIJENO.

• Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 2

Vaše ime na serveru: Toni_Gotti
Razlog žalbe: Ne dovoljno iskusan, Admin
Dokaz(slika/video): 
Nešto za dodati: Ovako cekamo rob, Banke GSF

Dolazi SB ubija clanove GSF-a te saljem /report adminima SB, DM banka

Adminov odgovor na to je pratiti cu, te dolazimo do banke citavi GSF 

Admin Hogan u banci sa org SB prije isteka /cd cekaju rob u banci ne ispred te ih admin nije napomenio da izadju van banke da je to krsenje pravila (ne, iskusan)

ORG SB izlazi 2 do 3 clana ispred banke kako bi radili DM ostali cekaju u banci dok ovi rade DM Admin opet ne reagira na to (unutri je u banci sa SB i trci ko muha bez glave )

Nakon tog DM nasi clanovi GSF ulaze u banku u nadi da smiju posto je admin dopustio svima da budu unutra /krsenje pravila od strane Admina

GSF ulazi u banku te SB pocinje opet da puca clanove GSF-a te admin Kaznjava clanove GSF-a (posto ima vise prijava na admina na vise slika mozete vidjeti /killove -od toga zakljuciti ko je zapravo pravijo DM)

Te admin kaznjava clanove GSF-a sa kaznom AREA-NOVCANA, KAZNA 

(znaci nikoga nije kaznio iz bande/mafije SB a oni su krsili svako moguce pravilo -HOGAN- )

Te GSF se zali na /report adminova reakcija admina HOGAN je da svakog /UTISA 

Te admin HOGAN govori svim igracima da stave zalbu na njega, nakon toga se hvali svim adminima/helperima kako ide ne njega 100, zalbi

Ja sam napisao na /report -Hogane brate zasto nas jail to je tvoja greska niko ne smije bititi u banci dok nije istekao /cd te su uz to jos radili DM (ORG, SB) 

Adminov dgovor na to je znam da su krsili pravilo te ih nije opomenio a kaznio je neduzan-GSF

Moj sledeci report je // onda zasto si nas jail nismo mi krivi pusti nas// njegov jadan odgovor na to je inv/report

(nazalost toga slike nemam za report //nisam znao da toliko losih admina postoji na takom zasluznom serveru poput NL) 

LP /-*

forum.jpg

• Haha 1

Za sličnu žalbu su igrači dobili odgovor od Head Admnistratora,tako da će se i tvoja smatrati odbijenom.

Druže možeš pričati do sutra,nemaš dokaza a ista prijava od tvojih drugova je odbijena,tako da ce se i ova smatrati odbijenom.

Vaše ime na serveru:Lerdi
Razlog žalbe:

Bio sam mutiran, i jos sam mutiran, i nmg da se zalim na report znajuci da imam dokaze, slao sam mu na fb, ne javlja se.

Zatvori me za non-rp, a pre toga avdulj odma je staviio lisice.

Dokaz(slika/video):
Nešto za dodati:

sa-mp-230.png

sa-mp-231.png

sa-mp-232.png

Edited by Lerdi

AFK u toku hapšenja se vodi kao odbijanje RPa. Vidi se i u chatu da si DMao kog si stigao,najviše PD i SB.

I onda kada su te krenuli hapsit odbijao si RP,tako da dobio si svoju kaznu a što si mutiran nije moja stvar. Sam dokaz da si AFKao za vrijeme hapšenja da vraćaš chat da uslikas kako sam te jail.

Tako da suvišno je da bilo šta kažem osim odsluži svoju kaznu. 🙂  

Bez daljnjeg spama,neka odluči nadležni.

2 minutes ago, HogaN said:

AFK u toku hapšenja se vodi kao odbijanje RPa. Vidi se i u chatu da si DMao kog si stigao,najviše PD i SB.

I onda kada su te krenuli hapsit odbijao si RP,tako da dobio si svoju kaznu a što si mutiran nije moja stvar. Sam dokaz da si AFKao za vrijeme hapšenja da vraćaš chat da uslikas kako sam te jail.

Tako da suvišno je da bilo šta kažem osim odsluži svoju kaznu. 🙂  

Bez daljnjeg spama,neka odluči nadležni.

AHAAHAHAHAAHAH Druze, jel rp da kada izadjes iz int i odma ti stave lisice?

halo druze gde je taz?

21 minutes ago, Lerdi said:

AHAAHAHAHAAHAH Druze, jel rp da kada izadjes iz int i odma ti stave lisice?

halo druze gde je taz?

U /pdhelp nigde ne pise da mora da te tazujem. Ti nisi pucao na mene pa da bude PG, cak nisi ni momentalno izasao. Jednostavno si stajao, ja sam prisao i stavio ti lisice. Spomenut sam zato se ubacujem

Edited by Avdulj Lokaa

5 minutes ago, Avdulj Lokaa said:

U /pdhelp nigde ne pise da mora da te tazujem. Ti nisi pucao na mene pa da bude PG, cak nisi ni momentalno izasao. Jednostavno si stajao, ja sam prisao i stavio ti lisice

Jesi ti nekad cuo za ucitavanje objaekta? Nisi, onda si tako ocuren, tezak covek koji ne zna da igra igru 

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.