Sign in to follow this  
Aven

HogaN

Recommended Posts

Vaše ime na serveru:Strax Versace
Razlog žalbe:Mute me bez razloga
Dokaz(slika/video):
Nešto za dodati:Ja ne znam sta sm lose napisao pitao sam da mi daju motor da se vozim po arei da se ne smorim on me muta .Ako je ovo zloupotreba askq/reporta ja nzm nmg server da srusim voznjom motora u jailu

sa-mp-072.png

Ne možeš ugroziti server ali bezvezno spamujes tj pišeš gluposti na /askq. Tako da imam pravo da te kaznim zbog toga.

kakav smpam?Ja afk bio i doso pito lepo ti odma .nijedan askq ili report nism poslo pre toga pa ima mzd 20min

sa-mp-073.png

sa-mp-074.png

sa-mp-077.png

sa-mp-078.png

Nisam rekao da si ti spamao vec nisi jedini igrač koji piše /askq tako da si dobio mute zbog bespotrebnog pisanja /askq i plus spamanja staff teamu. Uzivaj. 

+spamanja?sd si reko da nisam spamao . A i nije bespotreban askq vi ste staff tu ste da saslusate svakog a ne da me mutas ako ima dosta .Sta znc mng ljudi salje askq i report daj da ih mutam bice mi lakse .

Poredis svoj askq sa igračima kojima je bas potrebna pomoc oko nekog sistema ? Dovoljno si sam rekao nemam potrebe vodit raspravu sa tobom. Pozz

Mogo si da napises NE kao svi ostali a ne mute .Koga sve pustate u admine boze

Bez daljnje rasprave, sacekaj odgovor nadleznog g

@Sava

Odbijeno. 

Vaše ime na serveru: Loody Moskry
Razlog žalbe: Ovo u neku ruku i jeste i nije prijava na HogaNa, prijava se odnosi na njegov account. Poenta je da ako je HogaN admin onda  su i vecina clanova SBa admini. Ladno moze James Corelli da udje na njegov account i banuje moj nalog. Takodje, isti igrac moze da porta igraca na proveru i alkatrazuje ga a da iza accounta uopste ne bude HogaN. Ako je vec takva situacija onda podelite admine svim clanovima SBa a ne ovako na jedan acc da se smenjuju 10 coveka. Malo je bezvezno zar ne?? Svrha prijave je da me je James ubio u banci i alkatrazovao sam ga za "Ubistvo novog igraca/civila", naravno spawnao sam se kod bolnice, iznajmio sam rent kako bih se vratio do banke i uzeo motor koji mi je Glisha dao, i sta sam video??  "Game Admin HogaN je sada na duznosti" i Jamesa kako stoji ispred banke. Nakon kraceg razgovora sa Jamesom gde mu stavljam do znanja da sam shvatio o cemu se radi, proveravam TAB i HogaNa uopste nema ingame, jasno je da se radi o prevari i abjuzu. Nadlezni neka odluci o ovome, na meni kao postenom igracu servera jeste da ovaj slucaj prijavim, meni licno ne smeta to sto je uradjeno niti smatram da sam na bilo koji nacin ostecen ali svakako da smatram da se steti serveru na ovaj nacin.
Dokaz(slika/video): ...
Nešto za dodati:  Nadlezni moze lako da proveri ovo  o cemu govorim i lepo bi bilo da se malo bolje angazuje oko ovakvih i slicnih situacija koje su radjene preko HogaNovog accounta, jer smatram da ni nadlezni ne bi ovo odobrio. Ovom prijavom ne zelim da se bilo ko oseti prozvanim, ovo je prijava za dobrobit servera. Pozdrav!

Screenshot (640).png

Screenshot (643).png

Screenshot (644).png

Screenshot (641).png

Screenshot (642).png

• Like 1
  • Upvote 1

https://ibb.co/BTvtXjT vidi se da sam dobio jail nakon sto je startovana, usao si u banku mi smo zapoceli i ja sam te ubio, ne znam u cemu je problem? Covjek je to sve vidio ja mu poslao ss uso i unjail me i otiso. A i plus sigurno si neciji multi tkd ono

Imam ga potpuno pravo osloboditi jer si upao u toku pljacke i on te ubio jer si ometao pljacku njihove orge a ima i momak je poslao dokaze.

Ne bunim se ja sto je on oslobodjen. Hocu samo da kazem da HogaNov password ima vecina clanova SBa i da ga po potrebi koriste kad treba nesto da se abjuza. Opet ponavljam, nista licno protiv HogaNa i Jamesa, samo zelim dobrobit serveru. Nadlezni to lako moze proveriti, ja ne zelim dublje da se upustam u ovo  samo sam skrenuo paznju nadleznima. Hvala!

Džaba skrećeš pažnju, account je moj i samo ja imam pristup njemu. Ova ti prica nema smisla nikako tako da ono... Uzivaj u igri i ne guraj nos gdje mu nije mjesto 🙂 .

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.